pvpserverlar

pvpserverlar,ogame hızlı serverlar,ogame script paylaşımı,knaight pvpserverlar


  Nemesis Mt2 Yeni Bi Devrim Bak İçeri ssli metin2pvpserverlar

  Paylaş

  Admin
  Sadık Üye
  Sadık Üye

  Posts : 468
  Tecrübe Puanı : 1443
  Reputation : 3
  Join date : 05/09/10
  Age : 27

  Nemesis Mt2 Yeni Bi Devrim Bak İçeri ssli metin2pvpserverlar

  Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Şub. 18, 2011 11:17 am


  Öncelikle Arkadaşlar Oyunumuz Vps Olup 1 yıllık parası Ödenmiştir.Amacımız Sizlere Kaliteli ve Güzel Bir Oyun Sunmak.  Şimdi Oyunun Özelliklerine Geçelim:  Zırhçıda Kraliyetler Kalkanlar Yüzükler Küpeler Mevcuttur. ScreenShot Aşağıdaki Linktedir.

  z__rhc__ Resmi Resimleri - Upload.gen.tr  Silahçıda:75 Silahları Bazı Karakterler İçin 90 silahları Mevcuttur.ScreenShot Aşağıdaki Linktedir.

  silahc__ Resmi Resimleri - Upload.gen.tr  Markette Normal Kolay Serverdaki Herşey Bulunmaktadır.ScreenShot Aşağıdaki Linktedir.

  market Resmi Resimleri - Upload.gen.tr  Epic Sura: Orda Baron Ay Kılıcı Yani 95-120 Lwl Silahları Satılmaktadır.ScreenShot Aşağıdaki Linktedir.

  epic Resmi Resimleri - Upload.gen.tr  P Kahraman Npc Lwl Atlatma Npc Si Mevcuttur. Lwl Atlatma Npc sinde 99 level olma para ve kutsama küresi yazar. 4-5 kere Lwl Almaya basarsanız 124 lwl Olursunuz.

  kahraman_npc Resmi Resimleri - Upload.gen.tr

  p Resmi Resimleri - Upload.gen.tr

  level Resmi Resimleri - Upload.gen.tr

  Serverımızda Gm Hizmeti 7/24 vardır.(ABARTMIYORUM) 

  Efsun Oranları 5000 hp ve %1250 oranlıdır ama %20 oranlı serverlarla aynıdır.Bunun Sebebi Herkezde Aynı Olacağı İçindir. Efsunlar Çok Uçuk Olmasa Da Biraz Uçuktur.Buda Bizim Farkımızdır 

  Pack 5mb Yazar Ama 28mb dir 5 dakika sürmeden İner.  Sitemiz:Nemesis -GAME  Kayıt Link:Nemesis -GAME  Download Link:Nemesis -GAME

  Not: Kesinlikle 1 Yıl Kapanmıcak Olan Serverımız da Hergün Ox Eventi Yapılır Kazanana Değişik Ödüller Verilir. Ödülü O anki ox Eventında Belirleyeceğiz.  Namesismt2 Yeni Bi Devrim Gibi Hepinizi Bekliyoruz. İyi Ve Eğlenceli Oyun İçin Bİzi Seçin!!
  _________________
  Yeni ogame sitemiz açılıor

  Konuya gitmek için tıklahttp://pvpserverlar.4rumer.net/t544-yeni-ogame-sitesi

   Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 10:02 am